Grup Broadcaster

(+34) 93 487 54 82
broadcaster@broadcaster.cat
CatalàEspañolEnglish
-->

QUI SOM


AGÈNCIA ESPECIALITZADA EN LA CREACIÓ D'ESTRATÈGIES I CONTINGUTS MULTIMÈDIA PER A MARQUES, INSTITUCIONS I GRUPS DE COMUNICACIÓ

Creem i produïm continguts audiovisuals per a grups de comunicació, institucions i marques corporatives, en tots els formats, adaptats a qualsevol canal de difusió (webs, blogs, xarxes socials, televisió…). Definim l’estratègia, produïm el contingut i en gestionem la distribució.

QUÈ FEM


OFERIM LA NOSTRA EXPERIÈNCIA EN PERIODISME I COMUNICACIÓ CORPORATIVA PER CREAR HISTÒRIES AUDIOVISUALS AMB RIGOR, QUALITAT I CREATIVITAT.

Analitzem les necessitats de la marca, en detectem les oportunitats, definim i produïm el contingut més adequat i assessorem en l’estratègia de difusió. A Grup Broadcaster estem capacitats per participar en qualsevol moment del procés estratègic de comunicació.

Equip


Talent, creativitat i col·laboració

Noemí Cuní
Directora General
noemi.cuni@broadcaster.cat
Pipo Serrano
Editor Digital
pserrano@8aldia.cat
Carla Fajardo
Gestió de Projectes / Copy
carla.fajardo@broadcaster.cat
Josep Cuní
President
Cris Monclús
Realitzadora
cmonclus@broadcaster.cat
Valentí Roda
Productor Executiu / Broadcast Journalism
valenti.roda@broadcaster.cat
Laura Guinovart
Realitzadora de directe
Natàlia Bonet
Recursos Humans
nbonet@broadcaster.cat
Daniel Bargalló
Director / Branded Content
daniel.bargallo@broadcaster.cat
Lídia Pradas
Gerent
lidia.pradas@broadcaster.cat
Carles Ventura
Productor Branded Content
carles.ventura@grupbroadcaster.com
Raúl Asensio
Cap de producció
rasensio@8aldia.cat
Marta Pujadas
Cap de redacció
mpujadas@8aldia.cat
Ana Gonzalvo
Administració
broadcaster@broadcaster.cat

Contacte


En què et podem ajudar?

Envia'ns un missatge però no t'oblidis de deixar les teves dades de contacte.

VOLS TREBALLAR AMB NOSALTRES?